طراحی پوستر

مجموعه پوستر‌های اطلاع‌رسانی خانه اندیشه‌ورزان جوان

معرفی محصول  

بیشتر بخوانید

طراحی پوستر

پوستر رویداد از ایران

معرفی محصول   رویداد از ایران با هدف شناسایی و حمایت از ایده‌ها، استارتاپ‌ها، فعالیت‌ها و صادرات محصولات و خدمات فرهنگی، توسط مجموعه پرابلم و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برنامه‌ریزی شده است. نیاز مشتری ما از این پوستر، انتقال مفهوم صادرات فرهنگی در یک نگاه به بیننده بود؛ بنابراین سعی شد با انتخاب رنگ، فونت و المان‌هایی مناسب از جمله ایران، فرهنگ ایرانی-اسلامی و صادرات، به هدف اصلی این پوستر دست یابیم.

بیشتر بخوانید

طراحی پوستر

پوستر رویداد ملی سیاست‌گذاری راه

معرفی محصول   رویداد راه با هدف استعدادیابی و هدایت اندیشه‌ورزان برگزار شد. هدف ما از طراحی این پوستر انتقال مفهوم هدایت، رشد و استعدادیابی بود؛ در نتیجه المان‌های راه، مسیر و جاده، نهال و درخت را انتخاب کردیم. در نهایت با ترکیب این مفاهیم، تیم خلاق گرافیک ما المانی را طراحی کرد تا هم تداعی‌گر نام رویداد باشد و هم قسمتی از شعار رویداد که “رشد” است را منتقل کند. در انتخاب رنگ نیز ما از پالت رنگی هویت بصری مجموعه خانا با ترکیب رنگ سفید استفاده کردیم تا حس امید و نشاط و پویایی را به مخاطب انتقال دهیم.

بیشتر بخوانید

پوشش رسانه‌ای رویداد, طراحی پوستر

پوستر رویداد تصمیم‌گیری جسورانه

معرفی محصول   چامه با استفاده از داستان روایی خود، تجربیات افراد زیست‌بوم نوآوری را برای کسب‌وکارها بیان می‌کند. مجموعه خلاق و پویا ایرانما به عنوان همکار رسانه‌ای چامه، خدمات مختلفی را از جمله پوشش رسانه‌ای، طراحی پوستر، تولید محتوای متنی و ویدیویی، مارکتینگ و … به آن‌ها ارائه داده است. ما سعی داشتیم در عین افزایش آگاهی از برند این مجموعه، هدف متمایز آن را به مخاطبان نشان دهیم. این موضوع را به وضوح در تولیدات مختلف ما از جمله پوستر‌های طراحی شده، می‌توان دید.

بیشتر بخوانید

طراحی پوستر

پوستر جشنواره روایت‌گری ماجرای روز 30ام

معرفی محصول   جشنواره روایت‌گری «ماجرای روز ۳۰‌ام» توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان و با هدف روایت حماسه‌آفرینی دانش‌آموزان همدانی در روز ۳۰ام مهرماه سال ۱۳۵۷، برگزار شد. در پوستر این جشنواره از عکس‌ رئال این اتفاق، به همراه رنگ‌های جذاب و پرانرژی و المان‌های مرتبط با روایت‌گری و معماری میدان اصلی شهر همدان که محل وقوع حادثه بود، استفاده شد.

بیشتر بخوانید

طراحی پوستر, نقاشی دیجیتال

مجموعه پوسترهای آوادی

معرفی محصول   آوادی، یک پلتفرم صوتی مخصوص کودکان است. ما با استفاده از تکنیک نقاشی دیجیتال سعی کردیم پوسترهایی جذاب برای مخاطب کودک طراحی کنیم. در این پوسترها با شناخت سلیقه کودکان از طرح‌ها و رنگ‌هایی استفاده کردیم تا در عین جذاب بودن، خدمات آوادی را به مخاطب نشان دهد.

بیشتر بخوانید

طراحی پوستر

مجموعه پوسترهای طرح خرید شفاف

معرفی محصول   طرح خرید شفاف در سال 1400 توسط وزارت صنعت معدن و تجارت آغاز شد و هدف آن جلوگیری از گران‌فروشی بود. در این طرح نحوه محاسبه قیمت مصرف‌کننده با توجه به قیمت تولید‌کننده بر محصولات درج شد. ما سعی کردیم پوسترها و بیلبوردهای آن را طوری طراحی کنیم تا با واضح بودن آن‌ها باعث افزایش سطح اعتماد مردم شود.

بیشتر بخوانید

طراحی پوستر

پوستر رویداد تجربه

معرفی محصول   در طراحی پوستر این رویداد از یک شعر مرتبط با موضوع این مراسم به همراه خطوط متحدالمرکز و انسان‌هایی که به سمت شعار در حال حرکت‌اند، استفاده شد تا مفهوم این رویداد به خوبی منتقل و در عین حال پوستری جذاب، خاص و متفاوت با مراسم مشابه، طراحی شود.

بیشتر بخوانید