حقیقت دنیای امروز، پیشرفت لحظه به لحظه‌ی دنیای مجازی می‌باشد. بهبود دسترسی مردم به اینترنت و کالاهای دیجیتال در کنار پیشرفت دنیای مجازی، باعث شده است فضای مجازی به یک فضای واقعی و مهم برای اکثریت افراد تبدیل شود. امروزه اکثر نیازهای ما آدم‌ها از طریق فضای مجازی برآورده می شود. سوالات تخصصی، خرید، فروش، آموزش، استخدام و بسیاری نیازهای دیگر از طریق فضای مجازی برآورده می‌شود. شرکت‌ها و ارائه دهندگان خدمات نیز،  این فرصت را غنیمت شمرده‌اند. در دهه گذشته، بازاریابی دیجیتال به یکی از اصلی‌ترین رکن‌های حیاتی در استراتژی‌ سازمان‌ها تبدیل شده است.

مبحث مارکتینگ در هر حوزه‌ای نیاز به شناخت، مهارت و تجربه دارد، همچنین داشتن یک تیم حرفه‌ای می‌تواند به رشد شما در فروش، برند‌سازی و جذب لید کمک کند.

از آن جایی که  کسب و کارها و ارائه دهندگان خدمات باید به طور مداوم کارهای بیشتری، با منابع کمتری انجام دهند، برون سپاری بازاریابی به یک گزینه مناسب استراتژیک تبدیل شده است. اغلب کسب و کارها، از نوپا گرفته تا کسب و کارهای لیست  Fortune 500 ، فعالیت‌های بازاریابی را به صورت برون سپاری انجام می‌دهند؛ زیرا صرف زمان، منابع یا تخصص برای فعالیت‌های بازاریابی تخصصی و کارآمد، بسیار انرژی‌بر است. برون سپاری بازاریابی کسب و کارها را قادر می سازد تا در عین حالی که فقط هزینه‌ی خدمات بازاریابی مورد نیاز خود را پرداخت می‌کنند، گستره‌ی فعالیت‌های بازاریابی خود را نیز افزایش دهند.

صاحبان کسب و کار اغلب تصور می‌کنند که تنها استخدام یک کارمند بازاریابی، نیازهای بازاریابی آن‌ها را برطرف می‌کند. اما در عمل متوجه می‌گردند که یک فرد، گرچه در یک منطقه خاص ماهر است، اما برای تکمیل تمام مولفه‌های یک کمپین بازاریابی عادی، به کمک‌های زیادی نیازمند است. یک بخش بازاریابی کامل باید متشکل از افرادی باشد که دارای مهارت های مختلفی از جمله: نویسندگی، طراحی، مدیریت پروژه، تولید و تدوین ویدیو، کپی رایت تگ لاین‌های تبلیغاتی، تحلیل‌گر دیتاهای کمپین، طراحی استراتژی‌های کلان و… هستند. در نتیجه، بسیاری از صاحبان کسب و کارها به جای ایجاد یک بخش بازاریابی داخلی چند وجهی، ترجیح می‌دهند که قسمتی از فعالیت‌های بازاریابی خود را برون سپاری کنند.

شما مستعد رشد هستید…

مجموعه رسانه‌ای ایرانما، همراه خلاق شما در مسیر رشد و موفقیت خواهد بود. ما با ارائه خدمات ۳۶۰ درجه مارکتینگ به کسب و کار شما، خیالتان را از بابت فروش و جذب لید راحت می‌کنیم تا انرژی و تمرکز خود را بر روی ارائه خدمت و محصول بهتر بگذارید تا در کنار یکدیگر به موفقیت برسیم.

از مشاوره تا موفقیت با ایرانما

1. تحلیل وضعیت کنونی و مشاوره

در حال حاضر در چه وضعیتی هستید؟ 

به چه جایگاهی می‌توانید برسید؟

3. طراحی سند استراتژی و بوجه بندی

مسیر رشد و حرکت شما چگونه است؟

بودجه بندی چگونه مدیریت می شود؟

2. تحلیل و آنالیز بازار هدف و رقبا

بازار هدف کسب و کار در چه وضعیتی قرار دارد؟

 سهم بازار رقبا چه میزان است؟

4. رشد و موفقیت

با هم در این مسیر رشد می‌کنیم 🙂